Wij staan voor Ons Vinkel

Competitie

Competitieteams

 

Competitieteams competitie (najaars) 2020 

 

DAMES DONDERDAGOCHTEND, Vinkel 1 (2e klasse)

Diny v Lanen (captain)

Ria vd Doelen

Annie vd Elzen

Janine v Dijk

 

DAMESDUBBEL 17+, DONDERDAGAVOND, Vinkel 1 (5e klasse)

Inge vd Ven

Chantal Rooijakkers

Joyce Rooijakkers

Mieke vd Ven (captain)

Jessie v Wanrooij

Ellen vd Ven

 

HEREN DUBBEL 50+ VRIJDAG MIDDAG, Vinkel 1 (3e klasse)

Mari v Lanen (captain)

Berti vd Sangen

Geert v Wanrooij

Hans v Niftrik

Jack v Lokven

 

HEREN DUBBEL 50+ VRIJDAG MIDDAG, Vinkel 2 (3e klasse) 

Gerard Kezer (captain)

Joop vd Braak

Herman v Grunsven

Andre Sleutjes

Peter Strik

 

HEREN DUBBEL 35+ VRIJDAG AVOND, Vinkel 1 (3e klasse)

Nicolaas Ploegmakers (captain)

Mark v Wanrooij

Antwan Jaegers

 

Hans Kappen

 

DAMESDUBBEL 17+, ZATERDAG , Vinkel 1 (3e klasse)

Gertie vd Ven (captain)

Franka v Griensven

Monique v Dijk

Alma vd Rijt

Miranda vd Ven

 

 

Competitieteams Voorjaar 2020

 

DAMES DONDERDAGOCHTEND, Vinkel 1 (1ste klasse)

Diny v Lanen (captain)

Ria vd Doelen

Annie vd Elzen

Janine v Dijk

 

DAMES DUBBEL DONDERDAG OCHTEND, Vinkel 1 (2e klasse)

Jolanda vd Wijgert (captain)

Petra v Dijk

Silvia vd Donk

Brigitte vd Ven

Rian vd Akker

 

DAMESDUBBEL 17+, DONDERDAGAVOND, Vinkel 1 (5e klasse)

Amy v Niftrik (captain)

Inge vd Ven

Chantal Rooijakkers

Joyce Rooijakkers

Mieke vd Ven

Birgit Paijmans

Jessie v Wanrooij

Ellen vd Ven

 

HEREN DUBBEL 50+ VRIJDAG MIDDAG, Vinkel 1 (3e klasse)

Mari v Lanen (captain)

Joop vd Braak

Herman v Grunsven

Hans v Niftrik

 

HEREN DUBBEL 50+ VRIJDAG MIDDAG, Vinkel 2 (3e klasse) 

Gerard Kezer (captain)

Bertie vd Sangen

Jack v Lokven

Andre Sleutjes

 

HEREN DUBBEL 35+ VRIJDAG AVOND, Vinkel 1 (3e klasse)

Nicolaas Ploegmakers (captain)

Mark v Wanrooij

Antwan Jaegers

Erik Aarts

Ben v Uden

Hans Kappen

 

DAMESDUBBEL 17+, ZATERDAG , Vinkel 1 (3e klasse)

Gertie vd Ven (captain)

Franka v Griensven

Monique v Dijk

Alma vd Rijt

Miranda vd Ven

 

 

Competitieteams Winter 2019-2020

 

DAMES DUBBEL17+ DONDERDAG OCHTEND, Vinkel 1 (2e klasse)

Jolanda vd Wijgert (captain)

Carla Aarts

Rian vd Akker

Sylvia vd Donk

Brigitte vd Ven

Petra v Dijk

 

DAMES DUBBEL 35+ ZATERDAG, Vinkel 1 (2e klasse)

Diny v Lanen (captain)

Ria vd Doelen

Franka v Griensven

Janine v Dijk

Alma vd Rijt

Monique v Dijk

 

HEREN DUBBEL 35+ ZATERDAG, Vinkel 1 (2e klasse)

Mari v Lanen (captain)

Ben v Uden

Erik Aarts

Hans Kappen

Bertie vd Sangen 

 

 

 

Competitieteams Najaar 2019

 

DONDERDAGAVOND DAMESDUBBEL 17+, Vinkel 1 (2de klasse)

Rowi vd Wijgert

Britt vd Sangen

Sanne Hubers

Romy v Wanrooij

Ivanka v Asseldonk

 

DONDERDAGAVOND DAMESDUBBEL 17+, Vinkel 2 (3de klasse)

Mieke vd Ven

Inge vd Ven

Chantal Rooijakkers

Joyce Rooijakkers

Amy v Niftrik

Birgit Paijmans

Jessie v Wanrooij

Ellen vd Ven

 

VRIJDAGAVOND DAMESDUBBEL 35+, Vinkel 1 (3de klasse)

Miranda vd Ven

Irma Kappen

Jeanne Schimmel

Gerdy v Lokven

Klaudia vd Sangen

Jolanda Peeters

Marian Smit

 

 

 

Tennisbal Agenda

< Oktober 2020 >
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Deze website wil beperkt gebruik maken van cookies.